Jak můžete naložit se svým majetkem?

Jak můžete naložit s cennými papíry

Nejprve si prosím ověřte u svého obchodníka s cennými papíry, že Vámi vybrané cenné papíry jsou k němu převoditelné. Pokud ano, pak vyplňte pokyn k převodu cenných papírů pro brokerjet České spořitelny, a.s. v likvidaci a vyplněný pokyn nám předejte prostřednictvím nejbližší pobočky České spořitelny, a.s., která ověří Vaši totožnost a pokyn nám zašle. Zároveň musíte podat pokyn k převodu také obchodníkovi, ke kterému cenné papíry převádíte. Pokyn k převodu z brokerjet České spořitelny, a.s. v likvidaci si můžete stáhnout  ZDE

V případě, že nechcete provést převod zahraničních cenných papírů, můžete je darovat třetí osobě. Pokyn k darování si můžete stáhnout ZDE.

Vyplněný pokyn nám předejte prostřednictvím nejbližší pobočky České spořitelny, a.s., která ověří Vaši totožnost a pokyn nám zašle.

Jak můžete naložit s peněžními prostředky

Peněžní prostředky vedené u brokerjet můžete převést do jiné banky, pokyn k převodu najdete ZDE

Doporučujeme si ověřit u své banky poplatky za příchozí platby, především u zahraničních měn. Pokyn k převodu majetku nám předejte prostřednictvím nejbližší pobočky České spořitelny, a.s., která ověří Vaši totožnost a pokyn nám zašle. V případě, že máte u Brokerjet zůstatek v cizí měně, můžete si před jejím odesláním udělat konverzi ještě na straně brokerjet za kurz ČS Devizy nákup, následně Vám budou zaslány české koruny. V případě zájmu toto vyznačte na pokynu k převodu peněžních prostředků. 

Identifikační údaje

brokerjet České spořitelny, a.s. v likvidaci 

Budějovická 1518/13a
Praha 4, 140 00
Česká Republika

 

 

 

IČO: 27088677
DIČ: CZ699001261

Zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8906. Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona o obchodních společnostech a družstvech.

 

Struktura:

Brokerjet České spořitelny a.s. v likvidaci, se sídlem Budějovická 1518/13a, IČ: 27088677 je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupina České spořitelny. Řídící osobou koncernu Finanční skupina České spořitelny je Česká spořitelna, a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ 140 00, IČ:45244782 Spotřebitel je oprávněn obrátit se ve věci mimosoudního řešení sporů z poskytovaných investičních služeb na Finančního arbitra se sídlem Legerova 69, 110 00 Praha 1, IČO:72546522, www.finarbitr.cz